Rodzaje wibratorów

Clear_jelly_dildo_seriesDo wyboru, do koloru! Oferta wibratorów dostępna na rynku jest nieskończona. Producenci prześcigają się w projektowaniu wibratorów o coraz to nowych kształtach, wielkości, stosują różnorodne materiały, faktury, a także wymyślają nowe funkcje, które maja zwiększyć lub urozmaicić doznania seksualne. Dziś przedstawiam krótki przegląd wybranych rodzajów wibratorów.

Wibratory naturalne

To gadżety, które kształtem i wielkością przypominają męskiego członka. Zwykle  wibratory naturalne wykonane są z cyberskóry, która jest niemal identyczna w dotyku jak prawdziwa skóra. Tego typu wibrator to gadżet doskonały dla singielek, które w ten sposób mogą zrekompensować sobie brak partnera 🙂

Wibratory analne

Jak sama nazwa wskazuje, służą do pieszczot analnych. W budowie nieco różnią się od tych tradycyjnych, gdyż ich podstawa jest zazwyczaj szersza, co zapobiega utknięciu w ciele. Wibrator analny to propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn o różnych preferencjach seksualnych.

Wibratory fałdowane

Ich powierzchnia posiada liczne fałdki i wypustki, które mają na celu zwiększyć doznania seksualne.

Wibratory łechtaczkowe

Przeznaczone dla pań gadżety, których głównym zadaniem jest stymulacja łechtaczki. Zwykle mają rozmaite kształty: delfinki, motylki, zajączki.

Wibratory wielofunkcyjne

To gadżety, które mogą zapewnić nam niemal nieskończoną ilość doznań. Posiadają różne tryby wibracji, mogą również występować w formie wibratora ze stymulatorem łechtaczki.

Oprócz wyżej wymienionych rodzajów możemy spotkać się również z wibratorami muzycznymi, klasycznymi, zakrzywionymi, palcowymi, językowymi i wieloma innymi. Wybór jak widać jest ogromny 🙂

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s