Kulki gejszy – co to takiego?

kulki-gejszy-lelo-luna-beads-noirZ pewnością nie raz o nich słyszeliście. Kulki gejszy, inaczej nazywane kulkami waginalnymi, to nie tylko idealna zabawka erotyczna, ale również doskonały sposób na wzmocnienie mięśni pochwy. Sprawdźmy, czym są kulki gejszy oraz w jaki sposób ich używać, zarówno dla przyjemności, jak i dla zdrowia.

Co to są kulki gejszy

To nic innego, jak dwie kulki wykonane ze sztucznego tworzywa lub metalu, połączone ze sobą sznureczkiem. Wewnątrz nich znajdują się mniejsze kuleczki, które powodują drgania i wibracje w trakcie ruchu.  Ich nazwa, jak nietrudno się domyślić, związana jest z gejszami japońskimi, które wymyśliły tego typu “gadżet” , aby uatrakcyjnić seksualne igraszki.

Funkcje kulek gejszy

Wbrew pozorom, głównym zadaniem kulek gejszy nie jest sprawianie przyjemności. Owszem, ich użycie w trakcie seksualnych zabaw działa pobudzająco i z pewnością podkręca atmosferę, jednak ich podstawową funkcją jest ćwiczenie mięśni Kegla. To właśnie one odpowiadają za intensywność doznań, zatem odpowiednio wyćwiczone i wzmocnione, przyczynią się do lepszego orgazmu.  Ćwiczenie mięśni pochwy ma jednak ważniejsze zadanie. Otóż dzięki temu można zapobiec obsuwaniu się macicy, nietrzymaniu moczu w starszym wieku oraz wielu innym chorobom.

Sposób użycia kulek gejszy

Stosowanie kulek gejszy jest bardzo proste. Wystarczy włożyć je do pochwy i wykonywać codzienne czynności, podczas których mięśnie pochwy będą same zaciskały się na kulkach.  Gdy poczujemy dyskomfort, wystarczy wyciągnąć kulki, dokładnie je umyć i odłożyć do czystego pudełka.

Kulki można też używać w trakcie współżycia – wówczas zapewnią przyjemność obojgu partnerom.

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Kulki gejszy – co to takiego?

  1. Pingback: Portal dla kobiet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s