Dyskretne gadżety pobudzające łechtaczkę

Łechtaczka to jedno z najczulszych miejsc w ciele kobiety. Odpowiednio stymulowana doprowadza do najwyższej rozkoszy. Poza kontaktem fizycznym z drugą osobą, orgazm łechtaczkowy można również osiągnąć przy pomocy gadżetów erotycznych. Służą do tego stymulatory i wibratory łechtaczkowe.

Przy wyborze tego typu akcesoriów należy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z jakiego są wykonane. Jest to bardzo istotne z powodu możliwości wystąpienia uczulenia. Ten niezwykle czuły punkt można równie łatwo podrażnić, co w konsekwencji może doprowadzić do nieprzyjemnego świądu. Ponadto sprzęt ten powinien być delikatny dla ciała, przyjemny w dotyku i naturalny. Zarówno wibratory jak i stymulatory na ogół produkowane są z silikonu medycznego, który jest miły w dotyku i szybko się nagrzewa. Jest to również stosunkowo miękki materiał. Są również modele produkowane z plastiku, przeznaczone dla kobiet, które wolą twardsze stymulatory.

W celu pobudzenia wyłącznie clitoris, najodpowiedniejszy jest stymulator łechtaczki. Służy on wyłącznie do pieszczot zewnętrznych. Modele tego typu charakteryzują się bogactwem kształtów i form. Często posiadają również wypustki. Mogą to być na przykład silikonowe języczki, które doskonale imitują seks oralny. Dostępne są egzemplarze do trzymania w ręku, zakładane na palec, a także takie, które nie wymagają przytrzymywania. Ta trzecia kategoria jest bardzo wygodna, gdyż urządzenie podtrzymywane jest przez specjalne, regulowane paski. Dodatkowo takiego rodzaju masażer sterowany jest na pilota i posiada kilka poziomów wibracji. Dobry stymulator łechtaczki powinien zapewnić niesamowite doznania.

Natomiast w celu dokonania równoczesnej penetracji pochwy oraz stymulowania klitoris, najodpowiedniejszy będzie wibrator do łechtaczki, który dzięki specjalnej wypustce umożliwi jej pobudzenie. Taki model wibratora określany jest mianem króliczka. Trzon takiego urządzenia penetruje waginę, natomiast druga jego część rozpala guziczek. Wiele kobiet uważa tego typu gadżet za niezwykle atrakcyjny, gdyż pomaga osiągnąć intensywniejsze szczytowanie. Używanie tego sprzętu umożliwia odczuwanie silnych wibracji wewnątrz i na zewnątrz.

Wibratory tego typu dostępne są również ze stymulatorami w kształcie motylków, delfinów, a także posiadające specjalne przyssawki, które wzmagają ukrwienie okolic intymnych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s