Gadżety BDSM

Pamiętajcie, że wszelkie praktyki seksualne odbywać się mogą tylko i wyłącznie za zgodą partnera a zachowanie bezpieczeństwa jest najważniejszą zasadą.

Wprowadzenie do związku nowych, zaskakujących elementów może prowadzić do nieziemskich wrażeń, a życie seksualne daje tyle możliwości…

Nie tylko kajdanki

Jeżeli stawiacie pierwsze kroki w BDSM, warto dowiedzieć się, jakie gadżety pomogą i spotęgują Wasze doznania. Odpowiednie akcesoria BDSM są podstawą udanych i długo zapadających w pamięć momentów dyscypliny, dominacji czy uległości… A więc zaczynamy!

Podkręcająca emocje skórzana bielizna – wielu fanów BDSM uważa, że bez niej nic nie byłoby takie samo. Wywołuje dzikość i namiętność a doznania wizualne od samego początku podnoszą temperaturę do granic wytrzymałości. A to dopiero początek.
Kajdanki, pasy, szarfy – akcesoria służące unieruchomieniu partnera/partnerki. Kolejna obowiązkowa pozycja na liście gadżetów dla początkujących.

Dyscyplina i wiązanie to dwa mogące się uzupełniać elementy. Odpowiednia technika wiązania, skrępowanie kajdankami lub szarfami i od razu wiadomo, kto jest panem!
Opaska na oczy – tajemniczo i rozkosznie. Opaska wprowadza element niepewności i napięcia, kiedy jedno z Was ma zasłonięte oczy, doznania opierają się wyłącznie na dotyku i podkręcane są własnymi wizualizacjami, których opis na pewno będzie wskazówką na następną sesję BDSM.
Bicze i pejcze – wprowadzenie elementu tresury i bólu to następny etap w realizowaniu fantazji erotycznych. Pamiętajcie, żeby zawsze ustalać tak zwane hasło bezpieczeństwa, które pozwoli uniknąć przekroczenia wyznaczonych granic.

Różnorodność i ilość gadżetów jest niezliczona. Z czasem poznacie dokładnie, co jeszcze dla Was jest niezbędne i jaki element koniecznie chcecie wprowadzić do Waszego życia erotycznego, żeby intensywność doznań wzrosła do poziomu max.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Gadżety BDSM

  1. Pingback: Sposoby na urozmaicenie igraszek w sypialni | przyjemniej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s