Jak używać wibratora

Wiele kobiet chce zacząć przygodę z wibratorem – zwłaszcza, iż zabawki erotyczne to nie dewiacja, a jedynie urozmaicenie życia seksualnego. Jednak wiele z nich ma obawy – czy nowy gadżet spełni oczekiwania i okaże się zakupem trafionym? Jedno jest pewne – trzeba pozbyć się obaw. Panie, które dopiero rozpoczynają przygodę z zabawkami erotycznymi, mogą potrzebować nieco czasu, aby w pełni docenić ich zalety. Dlatego warto zapoznać się z sugestiami i podpowiedziami, jak używać wibratora, aby spełnił on swoje zadanie.

1. Pierwszym krokiem jest wygodne ułożenie się na łóżku, podłodze bądź materacu i z uśmiechem na twarzy myślenie o swoim ciele.
2. Nie należy wstrzymywać oddechu (co jest częstym odruchem podczas seksu), gdyż jedynie dostarczenie tlenu do krwi umożliwi odpowiednie ukrwienie narządów płciowych.
3. Przed użyciem wibratora należy się rozluźnić – dobrą metodą jest kołysanie się do rytmu ulubionej piosenki.
4. Zabawa z wibratorem powinna rozpocząć się od najmniejszej mocy urządzenia – przechodzenie na wyższe wibracje pozwoli zapoznać się z różnorodnymi doznaniami.
5. W celu przyzwyczajenia się do nowych doznać warto rozpocząć pieszczoty przez bieliznę – umożliwi to przygotowanie ciała do dalszych etapów.
5. W początkowym etapie można masować jedynie pochwę i wargi sromowe, a dopiero po rozgrzewce zbliżyć wibrator do łechtaczki. W razie dyskomfortu można sięgnąć po lubrykant.
6. Nie należy wywierać jakiejkolwiek presji na własne ciało – używanie wibratora ma przynieść przede wszystkim przyjemność.
7. Podczas pieszczot warto zmieniać położenie wibratora i rytm jego pracy – w ten sposób można poznać różne ustawienia i wybrać te, które przynoszą największą przyjemność.
8. Należy wykazać się cierpliwością, gdyż przyzwyczajenie się do nowej zabawki wielu kobietom zajmuje co najmniej godzinę. Należy skupić się na własnym ciele.

Kwestią podstawową w używaniu wibratora jest pozbycie się wewnętrznego cenzora. Warto popuścić wodze fantazji i powyobrażać sobie erotyczne scenki, które – wzbogacane o kolejne detale – wprowadzą w odpowiedni nastrój.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s