Najważniejsze informacje o wibratorach dla mężczyzn

Jeżeli zastanawiamy się jaki wibrator dla mężczyzny jest najlepszy, to przede wszystkim warto zwrócić uwagę na posiadane przez urządzenie funkcje.

Najważniejsze zalety związane z posiadaniem wibratora

Wibrator męski to doskonałe urozmaicenie życia intymnego, zarówno w związku jak i poza nim. Dzięki zastosowaniu podobnego rozwiązania można w znaczący sposób wzmocnić odczuwanie przyjemności. Wykorzystanie wibratora pozwala również na lepsze poznanie własnych potrzeb. Co ciekawe wibrator można wykorzystywać nie tylko samemu, ale również z partnerem, czy partnerką.

Rodzaje wibratorów

a) Jednym z popularniejszych wibratorów jest wibrator punktu G. Jak sama nazwa mówi stymuluje on męski punkt G zlokalizowany w prostacie. Warto wiedzieć, że punkt G znajduje się dokładnie dziesięć centymetrów od zwieraczy odbytu, od strony układu rozrodczego.
b) Innym wibratorem również o cechach głównie analnych jest wibrator z wypustkami. Jest to dosyć uniwersalny wibrator, który nadaje się zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Wypustki umieszczone na wibratorze powodują dodatkowe doznania.
c) Dużo tańszym rozwiązaniem niż wibrator, ale o podobnym działania są żelowe masturbatory analne.

Charakterystyka wibratorów analnych

Klasyczne wibratory analne dla mężczyzn charakteryzują się szeroką nasadką. Taka budowa pozwala na bezbolesne wykorzystanie urządzenia. Różna w wibratorze może być moc działania. Warto dopasować poziom wibracji do własnych preferencji. Nowoczesne wibratory posiadają regulację prędkości, dzięki czemu można dobrać odpowiedni poziom częstotliwości drgań.
Materiał z jakiego wykonano wibrator może być plastikiem, ale duże lepiej drgania przenosi silikon. Silikon jest również miękki, a urządzenie z niego wykonane działa ciszej. Oczywiście można również wybrać wielkość wibratora. Małe sprawdzają się podczas symulacji jednego punktu, większe odczuwane są na całym ciele.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s