Gadżety erotyczne dla par

Satysfakcja własna oraz partnera w życiu intymnym to priorytet każdego dojrzałego związku. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku uniknięcie nudy i rutyny, która zagraża nam tym mocniej, im dłużej jesteśmy ze sobą. Niezależnie jednak od stażu, warto zawsze dbać o to, by zniechęcenie nie miało szans na zakłócenie naszego pożycia. Dzięki zdobyczom branży erotycznej stanie się to zadaniem prostym.

Gadżety, zabawki i akcesoria to zupełnie normalne urozmaicenie życia łóżkowego. Należy przy tym jednak pamiętać, że istotny jest interes wszystkich jego uczestników. Dlatego decydując się na konkretny przedmiot czy element, trzeba brać pod uwagę potrzeby obojga partnerów.

Często najprostsze rozwiązania dają najwięcej satysfakcji. Stąd też już praktycznie od dziesięcioleci w sypialni każdej lubiącej eksperymentować pary znajdą się erotyczne kajdanki. Ten nieskomplikowany przedmiot wyjątkowo mocno wpływa na wyobraźnię obojga bohaterów zarysowanego scenariusza.

Równie skuteczne są nowoczesne zdobycze przemysłu erotycznego, przede wszystkim te elektroniczne. Co ciekawe, są wśród nich produkty takie, jak jajko wibrujące – które sprawiają bezpośrednią przyjemność tylko jednej stronie związku. Pośrednio jednak, dzięki kontroli i możliwości dozowania rozkoszy dla partnera, u dojrzałych par zadowolenie drugiej osoby będzie równie wielkie, choć o innym charakterze.

Zawsze należy pamiętać o wzięciu pod uwagę zdania swojej drugiej połówki. Zainteresowanie filmami erotycznymi to zupełnie normalna sprawa, szczególnie u mężczyzn. Często więc zamiast próbować perswazji, warto się przyłączyć i zaproponować na przykład wspólny wybór oraz wspólne oglądanie seansu. Podpatrzone sceny można potem przecież z powodzeniem wypróbować we własnym łóżku. Zwłaszcza, że wcielanie się w konkretne role też nie będzie trudne – wystarczy zaopatrzyć się w fantazyjne erotyczne przebrania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s