Urozmaicenie życia seksualnego

Kobiety często odczuwają brak satysfakcji ze współżycia. Może to mieć wiele przyczyn – trudności w osiąganiu orgazmów, niezadowalająca intensywność doznań, zbyt krótki stosunek lub niedostateczna gra wstępna. Problem stanowić może także monotonia, która wkradła się do sypialni. Powoli zaczyna się tracić cierpliwość i chęć na podejmowanie jakichkolwiek zbliżeń seksualnych. Jak więc to naprawić i zaspokoić swoje potrzeby?

Kobiecy artefakt seksualny

Na rynku produktów wzbogacających życie seksualne można znaleźć wiele różnorodnych zabawek i kosmetyków. Wśród nich znajdują się żele stymulujące dla kobiet, które mają za zadanie zwiększać erotyczne doznania. Jak działają? Zabrzmi to nieco nieprawdopodobnie, jednak żel stymulujący zaaplikowany na skórę zaczyna ją schładzać i rozgrzewać jednocześnie. Po chwili pojawia się także uczucie mrowienia, co potęguje przeżycia. Nie zauważono jednak żadnego wpływu na odczucia partnera co sprawia, iż produkt ten stanowi niezastąpiony skarb wyłącznie dla kobiet.

Czy to bezpieczne?

Instrukcja obsługi żelu stymulującego jest banalna – wystarczy zaaplikować i rozprowadzić dawkę na powierzchnię miejsc intymnych. Ze względu na delikatność tej części ciała, produkty powinny być pozbawione alergicznych substancji i tworzone na bazie wody, aby nie trzeba było martwić się o jakiekolwiek podrażnienia i właśnie takie należy wybierać ze sklepowych półek. Charakterystyczną cechą żelów stymulujących jest brak zapachu oraz smaku, dzięki czemu nie odczuwa się podczas stosunku żadnych chemicznych doznań.

Czas na nowe doznania

Gdy życie seksualnie zmieniło się w nudny obowiązek, należy jak najszybciej to ratować. Warto więc zaryzykować i spróbować wprowadzić do sypialni małą nowość, która może na długi czas poprawić intensywność doznań, a co za tym idzie więź w związku.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s