Seks okiem mężczyzny

Większość mężczyzn jest wzrokowcami, dlatego też seks w ich przypadku jest pewnego rodzaju ucztą wizualną. Mężczyznę jest w stanie pobudzić już sam widok nagiego ciała partnerki. Według przeprowadzonych badań najbardziej stymulującą częścią kobiecego ciała są piersi. U mężczyzn podczas stosunku najbardziej odzywa się właśnie zmysł wzroku, dlatego też kobiety poprawiają swoją urodę i ukrywają wszelkie niedoskonałości, aby zrobić jak najlepsze wrażenie.

Seks po męsku

Dla bardzo wielu mężczyzn seks jest najlepszym możliwym ukoronowaniem ich starań, a kluczowym zadaniem jest doprowadzenie do niego. Większość mężczyzn w odróżnieniu od kobiet, jest w stanie uprawiać seks całkowicie bez emocji, ponieważ w pewnym sensie są w stanie potraktować ten akt rozkoszy, jako quasi polowanie lub zdobycie konkretnego celu. Dla większości kobiet seks jest wynikiem miłości, z kolei dla mężczyzn odwrotnie – seks może być początkiem miłości.

Jak widzą seks mężczyźni

Mężczyźni nie uznają seksu ze swoją partnerką jako czynności wyjątkowo niezwykłej i mentalnej. W większości przypadkach kieruje nimi wyłącznie popęd seksualny. Głównym zadaniem seksu jest zredukowanie popędu, odczucie ulgi i spełnienia. Warto wspomnieć również i o tym, że mężczyźni w odróżnieniu od kobiet, bardzo źle znoszą abstynencję seksualną. Mężczyźni, którzy nie uprawiają seksu bardzo często stają się nerwowi, nadpobudliwi i nierzadko agresywni. Seks daje ogromny upust zgromadzonym emocjom i pragnieniom.

Relaks

Mężczyźni bardzo często mają skłonności do miłosnych zatonięć powodowanych różnorodnymi drobiazgami. W wielu przypadkach wystarczy zafiksowanie się wyłącznie na jedną rzecz, przez co mężczyźni nie zwracają uwagi na wiele innych elementów. Amatorzy piersi zwracać będą uwagę wyłącznie na kształt biustu i jego wielkość, a pozostałe elementy bardzo szybko umkną im uwadze.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s