Seks analny – odkrywaj siebie na nowo

Mawia się, że wszystko w seksie jest dozwolone pod warunkiem, że nie budzi to u któregoś z partnerów awersji i z pewnością tak jest. Dotyczy to także seksu analnego, który nie jest bynajmniej nowoczesnym wynalazkiem, jednak istnieje na ten temat sporo kontrowersji. Niektórym osobom wydaje się, że jest to dziwny wymysł obecnych czasów, tak naprawdę jednak tego rodzaju kontakty znane są ludziom od początków ich istnienia i nie ma w tym bynajmniej nic złego. Przeciwnie nawet – taka penetracja może dać zupełnie nieznany do tej pory rodzaj przyjemności. Ponieważ jednak seks analny jest nieco inny niż waginalny, trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Jak?

Przyzwyczaić się do takiej penetracji

Odbyt jest silnie unerwiony, dlatego już sama jego penetracja, bez ruchów frykcyjnych, może dać dużo wrażeń, jednak jeśli zabierze się do tego nieodpowiednio, łatwo zrazić się do tego rodzaju kontaktów. Warto więc najpierw podjąć próby, które mają na celu przyzwyczajenie ciała do uczucia rozpychania.

Świetnie spisują się w tym korki analne, które można wybierać od najmniejszych, potem zaś stopniowo zwiększać ich średnicę. Kolejnym etapem może być tunel analny, doskonałe wrażenia dają też korale analne, które są dobrze znane miłośnikom powieści o niegrzecznym panu Grey’u. Potem, gdy już polubi się taką penetrację i uczucie wypełnienia, warto zafundować sobie mocniejsze wrażenia, a te zapewni dobry wibrator analny. Tego rodzaju zabawki zwykle mają nieco mniejszą średnicę niż wibratory waginalne, by możliwe było zachowanie pełnego komfortu, jednak siła ich wibracji może być bardzo duża, co zapewnia niesamowite wrażenia – mogą one być wspaniałe zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Wszystkie te zabawki jednak są tylko wstępem do prawdziwej przyjemności, jaką daje seks analny z partnerem. By jednak przyjemność była pełna, trzeba też zadbać o dobry lubrykant, najlepiej dedykowany specjalnie do seksu analnego.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Seks analny – odkrywaj siebie na nowo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s