Zabawa dla dorosłych

Nie mówi się o nich zbyt często, a tym bardziej głośno. Mimo to goszczą w sypialniach wielu par. Warto je poznać – gadżety erotyczne.

Nie dla mnie?

Mimo powszechnej dostępności wciąż budzą niechęć, kojarzone są z perwersją. Dlaczego? Mężczyźni traktują wibratory jako swój zamiennik, a kobiety odczuwają opór przed zaspokojeniem swoich pragnień czy fantazji. Tymczasem gadżety erotyczne mają za zadanie przede wszystkim urozmaicić i/lub uatrakcyjnić życie seksualne.

Dla niej

Do niedawna to głównie mężczyźni korzystali z seks gadżetów. Obecnie coraz więcej kobiet sięga po takie dodatki. Na rynku jest w czym wybierać. Znajdziemy tu urządzenia mające za zadanie pobudzić sfery erogenne kobiety. Na przykład jajko wibrujące, które kobieta sama umieszcza w pochwie i za pomocą pilota uruchamia urządzenie. Niezliczone wibratory o różnych kształtach i funkcjach.

Ciekawym gadżetem jest miotełka „Tickle me”, która posiada delikatny puszek do pieszczot całego ciała. Są też dostępne wibratory dedykowane łechtaczce. Można się nim bawić samemu lub w czasie stosunku. Natomiast kulki gejszy ćwiczą mięśnie pochwy, dzięki czemu kobieta wraz z partnerem może odczuwać silniejszy orgazm. Kulki te posiadają działanie zdrowotne, zalecane są szczególnie kobietom po porodach naturalnych – pomagają pochwie szybciej wrócić do dobrej formy.

Dla niego

Mężczyźni też znajdą coś dla siebie. Na przykład pierścienie miłości (nakładki na penisa), które utrzymują krew w prąciu, zwiększając siłę i długość erekcji. Dalej mamy sztuczne pochwy zwiększające doznania płynące z masturbacji. Niektóre są otwarte, więc śmiało można ich używać podczas zabaw z partnerką. Większość mężczyzn nie ma nic przeciwko seksowi oralnemu, jednak nie każda kobieta ma na to ochotę. Wtedy pomocne są symulatory seksu oralnego, które są dostępne na rynku w wielu modelach

Zabawki erotyczne są powszechnie dostępne. Można je kupić w aptekach, supermarketach. Jednak najbardziej popularne są zakupy internetowe – można wtedy wspólnie, bez pośpiechu wybrać to, co jest najbardziej interesujące dla obojga..

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Zabawa dla dorosłych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s